بیشتر
13 بازدید فیلم نقد فیلم admin ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Far from Home ازنگاه منتقدان

Rate this post

نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Far from Home ازنگاه منتقدان

خلاصه داستان :

پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی تصمیم می گیرد که به همراه بهترین دوست های خود یعنی ند، ام جی و بقیه برای گذراندن تعطیلات تابستانی به اروپا سفر کند. او می خواهد که در این مدت از زندگی ابرقهرمانی خود دور باشد و چند روزی را به استراحت و تفریح بپردازد.

اما طولی نمی کشد که سر و کله نیک فیوری پیدا می شود و پیتر بر خلاف میل خودش قبول می کند که به او کمک کند. پیتر باید به عنوان اسپایدرمن با شخصیتی به نام میستریو متحد شود تا موجودات شروری را متوقف کند. این موجودات که با نام المنتالز شناخته می شوند، قصد نابودی قاره ها را دارند…

تریلر

لینک Imdb

واکنش منتقدان سینما به فیلم

 

تاشا رابینسون از وبسایت The Verge: امتیاز ۹۲ از ۱۰۰

“این فیلم از هر جنبه‌ای یک موفقیت است. مجموعه‌ای از صحنه‌های هیجان انگیز، اکشن و احساسی که همانند فیلم های دیگر مارول به خوبی ساخته شده و طیف داستانی این دنیای سینمایی رابه شکلی به یاد ماندنی و حتی قابل لمس به جلو برده است.”

 

مت سینگر از وبسایت ScreenCrush: امتیاز ۸۰ از ۱۰۰

“اسپایدرمن به دور از خانه یک دید بصری عالی داشت و بار سنگینی رو با خودش حمل می کرد. مثال بارز این فیلم دقیقا زمانی است که شما ۲۲ غذای مختلف را خورده اید و کاملا سیر شده‌اید اما ناگهان دسر را برای شما می‌آورند و شما باز میخورید و بیشتر از قبل سیر می‌شوید؛ اما ارزشش را دارد چون این دسر بسیار خوشمزه بوده است.”

نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Far from Home ازنگاه منتقدان

نقد و بررسی فیلم Spider-Man: Far from Home ازنگاه منتقدان

استفانی زاکارک: امتیاز ۸۰ از ۱۰۰

“این فیلم نوجوانانه بسیار لذت بخش بود و بازیگران آن نیز خوش درخشیدند. اگر این فیلم همانند دیگر آثار تجاری امروزی راه فیلم های ابرقهرمانی قدیم را ادامه می‌داد فایده ای نداشت.”

 

دارن فرانیچ از وبسایت اینترتینمنت ویکلی: امتیاز ۷۵ از ۱۰۰

“اسپایدرمن به دور از خانه با یک شیوه مشکل ساز و غیرعادی به موفقیت دست پیدا کرد: بهترین بخش های فیلم بیشتر از همه الکی و خیالی بودند.”

 

تیم گریرسون از Screen International: امتیاز ۶۰ از ۱۰۰

“با ایفای نقش تام هالند در نقش نوجوان تار زن، این فیلم بیشتر حکم یک قسمت انتقالی را داشت یعنی داستان را از پایان بازی منحرف کرده بود و به سمتی برده بود که تهیه کننده آن کوین فایگی برای آینده ابرقهرمان‌هایش در نظر دارد.”

 

مایک اسکات از New Orleans Times-Picayune: امتیاز ۴۰ از ۱۰۰

“اشتباه برداشت نکنید. جیلنهال بازیگر توانایی است و قالب شخصیتی قوی در این فیلم دارد اما برای اینجور فیلمنامه کند و خسته کننده مناسب نیست.”

منبع
مطلب چه طور بود؟
Rate this post
این نوشته توسط admin ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 58
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه