بیشتر
25 بازدید فیلم نقد فیلم admin ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

نقد و بررسی فیلم Men in Black: International(مردان سیاه پوش از دید برترین منتقدان دنیا)

Rate this post

نقد و بررسی فیلم Men in Black: International(مردان سیاه پوش از دید برترین منتقدان دنیا)

خلاصه داستان:

مردان سیاه پوش تیمی متشکل از ماموران مخفی هستند که در سراسر دنیا فعالیت می کنند و همواره از زمین در برابر خطرات بیگانگان محافظت کرده اند. فعالیت این تیم به صورت مخفی است و آن ها در نزد عموم وجود خارجی ندارند. بعد از اتفاقات فیلم “Men in Black 3 2012″، اکنون یکی از شعب مردان سیاه در لندن قرار دارد. با وجود مخفی بودن، یک زن موفق می شود که سازمان مردان سیاه پوش را پیدا کند و بلافاصله درخواست عضویت در سازمان را می دهد…

لینک Imdb

تریلر

منتقد : ویلیام بیبیانی از TheWrap
امتیاز : ۷۵ از ۱۰۰

فیلم Men In Black International 2019 فاقد بلند پروازی و جاه‌طلبی و همچنین عمق است. اما با این اوصاف هیجان انگیز و تماشای آن لذت‌بخش است. این فیلم با مدرک اثبات می‌کند، که Chris Hemsworth و Tessa Thompson دو مورد از محبوب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین ستاره‌های درون کهکشان هستند.

 

منتقد : مارک فینی از بوستون گلوب
امتیاز : ۶۳ از ۱۰۰

با اینکه Chris Hemsworth و Tessa Thompson اصلا در کنار یکدیگر بد نیستند، اما در عین حال هیچ جرقه خاصی را ایجاد نمی‌کنند و درخشان نیستند. این واقعا مایه تاسف است؛ زیرا خود فیلم جذاب و دل فریب است، آن هم با تصور ایده‌ی به وجود آمدن یک ارتباط عاطفی بین آنها.

 

نقد و بررسی فیلم Men in Black: International(مردان سیاه پوش از دید برترین منتقدان دنیا)

نقد و بررسی فیلم Men in Black: International(مردان سیاه پوش از دید برترین منتقدان دنیا)

منتقد : پیتر دبروژ از ورایتی
امتیاز : ۶۰ از ۱۰۰

ارتباط و شیمی‌ که بین Chris Hemsworth و Tessa Thompson وجود دارد، تنها چیزی است که می‌تواند این فیلم را از غرق شدن نجات دهد؛ وگرنه که شخصیت‌های آن کار خاص و چشمگیری روی پرده سینماها انجام ندادند.

 

منتقد : گری تامپسون از فیلادلفیا دیلی نیوز
امتیاز : ۵۰ از ۱۰۰

هیچ نورالایزری برای فیلم مردان سیاه پوش: بین‌ المللی نیاز نیست چون شما به محض اینکه از سینما خارج می‌شوید، بلافاصله فراموش می‌کنید که چه چیزی را تماشا کرده‌اید.

 

منتقد : تئو استس از کانسیکوئنس آو ساوند
امتیاز : ۵۰ از ۱۰۰

درست است که این فیلم هیجان انگیز است اما می‌توان گفت که شما آن را درست به اندازه هیجان یک چرخ و فلک ۷۵ ثانیه‌ای به یاد خواهید داشت.

 

منتقد : جو اسکربلز از آی جی ان
امتیاز : ۴۰ از ۱۰۰

فیلم مردان سیاه پوش: بین‌ المللی تلاش کرد تا موفقیتی مانند قسمت اولیه و اصلی خود به دست بیاورد اما حتی نتوانست دستاوردهای اصلی آن را کسب کند و به گرد پای آن برسد؛ این اثر نه خنده‌دار است نه هیجان‌ انگیز.

منتقد : دیوید سیمز از آتلانتیک
امتیاز : ۳۰ از ۱۰۰

این دنباله یا همان اسپین آف یک اثر نسبتا بی‌محتوا و بی روح به حساب می‌آید که تنها نام یک مجموعه محبوب را به دوش می‌کشد و ظاهری پر زرق و برق و جذاب دارد. اما می‌توان گفت که هیچ چیز در رابطه با آن وجود ندارد که این فیلم را به‌ یادماندنی کند.

منتقد : پیتر بردشاو از گاردین
امتیاز : ۸۰ از ۱۰۰

دیگر زمان آن رسیده تا نورالایزر این مجموعه را در صورت هر کسی که در ساخت این قسمت شریک بود، بکوبیم و آرام زیر گوش آنها زمزمه کنیم: این مجموعه را فراموش و رها کنید.

منبع
مطلب چه طور بود؟
Rate this post
این نوشته توسط admin ارسال شده است.تعداد نوشته ها : 58
دیدگاه خود را بنویسید
بدون دیدگاه